2b4cfa4e-fea6-47c3-a0d9-6734152c7ae3Шановні колеги!

Вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю здоров’я, миру, гармонії та наснаги, як у приватному житті, так і на ниві науково-педагогічної діяльності. Рік, що минає, був плідним для нашої кафедри: у грудні 2015 року наша аспірантка Юлія Дукач обійняла друге місце на конкурсі на звання кращого молодого соціолога України, було укладено угоду про співпрацю поміж НТУУ «КПІ» та Інститутом соціології НАНУ. Ми провели низку міжнародних конференцій, круглих столів та семінарів за участю видатних вчених-суспільствознавців сучасності, як-от Георгія Дерлуг’яна (Нью-Йоркський університет, Абу-Дабі), Лукана Вея (Університет Торонто),  Пала Тамаша (Університет Корвінус, Будапешт), Кріса Вестона (Вестон консалтінг, Варшава), Євгена Головахи, Сергія Макеєва, Олени Злобіної, Ольги Куценко, Андрія Горбачика.

Вірю, що новий – 2016 – рік буде для нашої кафедри роком нових наукових, педагогічних та організаційних здобутків, зміцнення консолідації нашого колективу!

З святами!
Щиро,