Школа молодого соціолога, конфліктолога, медіатора

Положення про гурток за інтересами студентів “Школа молодого соціолога, конфліктолога, медіатора” наукового, науково-технічного спрямування в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У четвер, 02 листопада 2023 року, на базі кафедри соціології ФСП відбулась зустріч “Школи молодого соціолога, конфліктолога, медіатора”. Студентки четвертого курсу спеціальності “Соціологія” Катерина Охрімук та Юлія Цюрик провели неймовірний тренінг з медіації “Чому медіація – це круто?”. Студенти першого і четвертого курсу за сприянням викладачів кафедри соціології Баханова Олексія Юрійовича, Федорченко-Кутуєва Павла Володимировича та Єніна Максима Наімовича практикувались у вирішенні конфліктних ситуацій. Всі учасники заходу отримали позитивні емоції від спілкування, нові знання та корисні навички.
Медіація – це не просто спосіб вирішити конфлікти мирним шляхом. Це справжнє мистецтво, яке дійсно може змінити світ на краще. Долучайтеся до наших майбутніх заходів та отримуйте приємні враження, а також корисні знання!

28 листопада відбувся тренінг “Вміння сказати НІ! Як і коли це треба використовувати” в рамках нашого гуртка “Школа молодого соціолога, конфліктолога, медіатора”.