Олімпіада 2024

🔖 18 квітня 2024 року на базі кафедри соціології факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського у дистанційному режимі відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Соціологія» (далі – Олімпіада).
Наказ про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Соціологія»
Програма Олімпіади
На участь в Олімпіаді зареєструвались 64 студенти із різних факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського.
За результатами олімпіади, враховуючи кількість учасників, було визначено три призові місця. Всі учасники показали високий рівень підготовки.
Призові місця зайняли наступні студенти:
🔖  1-ше місце – Ганненко Дмитро Юрійович (ІСЗЗІ), який набрав 87,0 балів.🔖 2-ге місце розділили студенти Сорока Микита Іванович (ФПМ), який набрав 81,0 бал та Буяло Дмитро Олександрович (ФІОТ), який набрав 78,0 балів.
🔖 3-тє місце розділили студенти Нікульніков Олексій Валерійович (ФЕА), який набрав 77,0 балів, Пізнак Роман Васильович (ФІОТ), який набрав 76,0 балів та Расквасова Олеся Сергіївна (ФСП), яка набрала 75,0 бали.
Також, журі було визначено індивідуальні номінації:
🔖 За кращий результат виконання тесту (студенти: Власюк Ольга Миколаївна (ФБТ), Крисіна Анастасія Сергіївна  (ВПІ), Шупленкова Міла Андріївна (ВПІ).
🔖 За креативний підхід у підготовці анкети (студенти: Вареник Софія Сергіївна (ФММ), Саджениця Катерина Віталіївна (ФММ), Прохорчук Олексій Сергійович (РТФ)
Олімпіада проходила у два тури в дистанційному режимі.
Перший тур передбачав виконання творчого завдання, а саме підготовку інструментарію соціологічного дослідження (анкети) на тему: «Технічна освіта у закладах вищої освіти України: виклики та перспективи повоєнного відновлення». Тема була оголошена перед початком другого туру. Максимальна кількість балів за написання анкети соціологічного дослідження складала 50.
У другому турі учасники здійснювали написання комп’ютерних тестів, що складалися з 50 питань. Тести передбачали питання з чотирма відповідями, одна з  яких була правильною. Максимальна кількість балів за тести складала 50.
Оргкомітет Олімпіади нарівні з виконанням конкурсних завдань, організував лекцію-дискусію завідувача  кафедри соціології КПІ ім. Ігоря Сікорського д.соціол.н., проф. Павла Федорченко-Кутєва, на тему: «Еволюція модерної держави: порівняльно-історична політична соціологія трансформацій».