Семінари 2023

14 листопада 2023 року відбулася лекція Ніни Потарської – випускниці освітньо-професійної програми “Врегулювання конфліктів та медіація” (другий рівень вищої освіти), національної координаторки Міжнародної Жіночої Ліги за Мир і Свободу. Лекцію було присвячено особливостям звітування в системі ООН, участі громадських організацій у захисті прав людини. Після лекції відбулося активне обговорення ролі ООН у врегулюванні сучасних збройних конфліктів зі студентами та викладачами ОП. Пані Потарська надала рекомендації здобувачам вищої освіти щодо подальшого працевлаштування у сфері миробудівництва, підкреслила важливість соціологічних компетентностей для успішного кар’єрного розвитку.

26 вересня 2023 року професор Стенфордського університету, відомий та впливовий дослідник проблем демократіі Ларрі Даймонд прочитав лекцію для спільноти КПІ ім. Ігоря Сікорського та всіх зацікавлених на тему: «Глобальна демократична рецесія та як її подолати».

23 вересня 2023 року відбулася лекція представника роботодавців, старшого консультанта консалтингового підприємства Pro-Consulting Андрія Мокрякова здобувачам вищої освіти за ОПП «Врегулювання конфліктів та медіація» (другий рівень вищої освіти). Лектор звернув увагу на можливості сучасної соціології у аналізі ринків та бізнесу. Окрема частина розмови була присвячена перспективам працевлаштування випускників освітньо-професійної програми та освітнім компонентам ОПП, що забезпечують необхідні компетентності для карʼєрного розвитку здобувачів. Також у зустрічі брали участь НПП кафедри соціології КПІ ім. Ігоря Сікорського: проф. Павло Федорченко-Кутуєв (завідувач кафедри соціології), доц. Андрій Багінський (гарант ОПП «Врегулювання конфліктів та медіація другого рівня ВО), доц. Ігор Пиголенко (викладач нормативної дисципліни “Методологія та методи соціологічного дослідження конфліктів).

21 вересня 2023 року кафедрою соціології КПІ ім. Ігоря Сікорського було організовано зустріч здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Врегулювання конфліктів та медіація» (другий рівень вищої освіти) з представницею роботодавців, керівницею дослідницького центру СМАРТ, доктором економічних наук Євгенією Поліщук.

Відкрита лекція професора Токійського університету міжнародних відносин Хідеакі Шінода на тему «Історія Хірошіми і Японії з точки зору відновлення і миробудівництва», 5 червня 2023 року.

Відкрита лекція Юлії Шаповал, кандидата економічних наук, наукового співробітника відділу грошово-кредитних відносин ДУ «Інституту економіки та прогнозування НАНУ» на тему: «Фінансова інклюзія: доступ та використання фінансових послуг в Україні та світі», 11 травня 2023 року.