Конференція з соціології 2022

X Міжнародна науково-практична конференція
«Від Вебера до Валерстайна: історична соціологія держав та світ-систем»
9-10 червня 2022 року

ПРОГРАМА X Міжнародної науково-практичної конференції «Від Вебера до Валерстайна: історична соціологія держав та світ-систем»

МАТЕРІАЛИ X Міжнародної науково-практичної конференції «Від Вебера до Валерстайна: історична соціологія держав та світ-систем»

ПРЕЗЕНТАЦІЯ Антоніо Фернандес Анта, професор-дослідник, IMDEA Networks Institute, Мадрид (Іспанія): “Використання опитувань непрямої звітності (indirect reporting surveys) для моніторингу пандемії COVID-19”

Відео X Міжнародної науково-практичної конференції «Від Вебера до Валерстайна: історична соціологія держав та світ-систем», день 1, частина 1.

Відео X Міжнародної науково-практичної конференції «Від Вебера до Валерстайна: історична соціологія держав та світ-систем», день 1, частина 2.

Відео X Міжнародної науково-практичної конференції «Від Вебера до Валерстайна: історична соціологія держав та світ-систем», день 2, частина 1.

Відео X Міжнародної науково-практичної конференції «Від Вебера до Валерстайна: історична соціологія держав та світ-систем», день 2, частина 2.