Гуртожиток

Всі іногородні студенти на період навчання повністю забезпечуються гуртожитком. Під час вступної кампанії, за необхідності, абітурієнти з інших міст також забезпечуються гуртожитком.

На території університету розташовано 20 гуртожитків, в яких проживають близько 12 тис. студентів. Усі гуртожитки компактно розташовані в кампусі університету, який примикає до паркової зони (Солом’янський район м. Києва).

У гуртожитках для студентів є робочі кімнати для занять, спортивні кімнати з відповідним обладнанням, буфети тощо.

За факультетом соціології і права закріплено гуртожиток блочного типу № 19 та № 20

Адреса: м. Київ, вул. Борщагівська, 144-146.

 

Знайти гуртожиток №19 та № 20 на мапі НТУУ “КПІ”

За поселенням і проживанням в гуртожитках слідкує Профспілка студентів та аспірантів НТУУ “КПІ”. На сайті профкому та сайті Студмістечка можна знайти необхідну інформацію – положення, правила, умови, порядок поселення в гуртожитках КПІ.

Положення про поселення та проживання в гуртожитку 

Орієнтовний порядок послення до гуртожитку студентів першого курсу

 1. Прибути в день, що вказаний у виклику на поселення.
 2. Отримати ордер на поселення у завідувача гуртожитком та зараєструватися у паспортиста гуртожитку (у паспорті повинна стояти відмітка про виписку з постійного місця проживання). З собою необхідно мати паспорт, довідку з деканату та виклик на навчання.
 3. Пройти медогляд у студентській поліклініці НТУУ «КПІ» по вул. Янгеля, 18/2 (при собі обов’язково мати довідку з відміткою про проходження флюорографії).
 4. Військовозобов’язані студенти повинні стати на військовий облік у військово-мобілізаційному відділі (1 корпус, 160 аудиторія).
 5. З ордером, відміткою від лікаря та паспортиста (для військовозобов’язаних — з відміткою у військово-мобілізаційному відділі) необхідно звернутися до завідувача гуртожитком для поселення.
 6. У гуртожитку укласти Угоду (Контракт) з дирекцією студмістечка на проживання у гуртожитку, ознайомитися з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НТУУ «КПІ», пожежної безпеки та оплатити за проживання не менше ніж на місяць вперед.
 7. Отримати перепустку до гуртожитку.

Орієнтовний порядок поселення студентів другого – шостого курсів

Підставою для поселення іногородніх студентів 2–6 курсів до гуртожитку є його особиста письмова заява голові комісії з поселення факультету/інституту та постійна реєстрація студента за місцем проживання за межами м. Києва. Незалежно від наявних у студента  пільг, обов’язковими підставами для поселення є:

 • наявність прізвища студента у перевідному наказі на наступний курс навчання або в Наказі про зарахування для студентів 5 курсу;
 • оформлений належним чином обхідний лист;
 • відсутність прізвища студента у списках рекомендованих на непоселення за порушення умов «Угоди на проживання в гуртожитку», «Правил внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НТУУ «КПІ», правил пожежної безпеки.

Студенти, які виконали всі зазначені умови, але після встановлених термінів, поселяються на загальних підставах.

 1. На підставі паспорту та обхідного листа необхідно отримати у голови комісії з поселення відповідного факультету/інституту ордер на поселення.
 2. З ордером необхідно з’явитися до паспортиста свого гуртожитку.
 3. Пройти медогляд у студентській поліклініці НТУУ «КПІ».
 4. Сплатити за проживання — у касі студмістечка (гурт. № 6 тильна сторона).
 5. З ордером, відміткою від лікаря та паспортиста, корінцем сплати за проживання необхідно звернутися до завідувача гуртожитком для поселення (номер гуртожитку зазначено в ордері).
 6. Укласти Угоду (Контракт) на проживання у гуртожитку та ознайомитись з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НТУУ «КПІ» та пожежної безпеки у гуртожитках.
 7. Подовжити термін дії перепустки до гуртожитку.

Контактна особа

Заступник декана факультету соціології і права із соціально-побутових питань – Северинчик Олексій Павлович – (067) 297 96 79, робочий час – 09:00-18:00.