Презентація магістерської програми «Врегулювання конфліктів та медіація»
29 вересня 2017 року в стінах КПІ ім.Ігоря Сікорського відбулася презентація єдиної в Україні спеціалізації “Врегулювання конфліктів та медіація”, яку було започатковано у рамках магістерської програми з соціології.  Захід було організовано Факультетом соціології і права спільно з Міністерством тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. З привітальним словом виступили: профільний міністр Вадим Черниш, перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАНУ ЮрІй Іванович Якименко, Надзвичайний і повноважний посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф, Тимчасово Повірений у справах Швейцарії в Україні Криштоф Спааті, декан ФСП Анатолій Мельниченко, завідувач кафедри соціології Павло Кутуєв.
Завантажити програму заходу

Груп-фото-КП_-2Високу якість та професійний потенціал нової програми відзначили зарубіжні експерти з провідних європейських центрів вивчення конфліктів на чолі з Анною Хесс – науковою співробітницею Центру досліджень та врегулювання конфліктів в Цюріху. Лекторами  нової магістерської програми будуть як провідні фахівці ФСП, так і відомі міжнародні експерти з провідних європейських університетів, зокрема Роді Бред – доцент Університету св. Андрія,  Великобританія (найстаріший університет Шотландії, серед випускників якого – принц Вільям та його дружина Кейт Мідлтон) та Самір Пурі – доцент Королівського коледжу у Лондоні (провідний британський виш у сфері суспільних наук). З лекціями перед студентами програми будуть регулярно виступати  визнані фахівці у галузі conflict studies з академічним та практичним досвідом врегулювання конфліктів, глави дипломатичних місій та міжнародних організацій.

Після завершення офіційної частини заходу високоповажні гості разом з викладачами ФСП та студентами-магістрантами взяли участь у прийнятті на честь старту програми та обговорили професійні перспективи випускників нової спеціалізації.
DSC_1027DSC_0950 DSC_0957 DSC_1075DSC_0964 DSC_0976 DSC_0983 DSC_1038DSC_1104DSC_1149DSC_1169DSC_1181DSC_1211DSC_1227