Відкрито доступ до модуля опитування студентів в АІС «Електронний кампус»  щодо якості викладання впродовж минулого семестру.

Опитування проводять задля підвищення якості освітнього процесу. Воно є єдиним офіційним опитуванням, результати якого обов’язково враховують під час проходження викладачем конкурсу.
Відверті відповіді дадуть змогу отримати важливу інформацію для підвищення ефективності навчально-виховного процесу.
Оцінювання викладачів здійснюється за такими критеріями:
🔹 об’єктивність оцінювання;
🔹 вміння донести матеріал до студентів;
🔹 вміння налагодити партнерські стосунки зі студентом;
🔹 доброзичливість і тактовність у ставленні до студентів;
🔹 організація взаємодії зі студентами в умовах дистанційного режиму навчання.
‼️ Усі відповіді конфіденційні. Результати оцінювання будуть доступні викладачеві й завідувачеві кафедри лише у формі середньозваженої оцінки.
📋 Форма опитування міститься у відповідному модулі в особистому кабінеті студента. Докладний опис усіх критеріїв і значення оцінок читайте у статті (https://telegra.ph/Oc%D1%96nka-vikladach%D1%96v-v-A%D0%86S-Elektronnij-kampus-05-31).
⏰ Опитування триватиме до 20 лютого 2023 року.