20 лютого 2024 року Україна відзначає 10 річницю Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. Адміністрація університету та колектив факультету соціології і права вшанували пам’ять хвилиною мовчання та покладанням квітів біля Храму Святителя Миколи Чудотворця, а також в 7, 18, 19 корпусах нашим загиблим студентам, співробітникам та випускникам КПІ – Карпюку Тарасу, Князеву Володимиру та Климову Артему, Юрію Поправці, Владиславу Дюсову, Євгену Петрашу і Бондареву Сергію.
З промовою виступили ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський, декан факультету Олена Акімова, заступник декана Ростислав Пашов.
Ми маємо пам’ятати наших героїв і передавати цю шану і світлу пам’ять наступним поколінням.
Низький уклін і вічна пам’ять хлопцям, які віддали життя за незалежність та територіальну цілісність України!
Залишаємося гідними своїх!
Віримо в Перемогу українського народу!