Школа молодого соціолога, конфліктолога, медіатора КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Ми дуже цінуємо кожну людину і прагнемо допомогти старшокласникам краще зрозуміти, як орієнтуватись в сучасному гіпершвидкому, діджиталізованому світі та стати лідерами суспільного поступу в Україні. У наш час молодим людям стає все важче орієнтуватися в потоках інформації, зрозуміти актуальні суспільні процеси та прийняти відповідальне рішення про майбутню професію.

Для отримання додаткових життєвих навичок, виробленню критичного мислення та спрощення можливості вибору майбутньої професії, кафедра соціології факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського http://www.sociology.kpi.ua/presentation пропонує свою допомогу.Для цього була організована Школа молодого соціолога, конфліктолога, медіатора КПІ ім. Ігоря Сікорського. Тренерами школи є викладачі кафедри соціології КПІ імені Ігоря Сікорського, провідні українські аналітики суспільних процесів та трансформацій, політичні експерти, спеціалісти у галузі аналізу та обробки даних, вирішення конфліктів та медіації. Це унікальна можливість відчути атмосферу навчання в одному із найстаріших університетів України, познайомиться з цікавими людьми, отримати ключові навички з аналізу та критичного осмислення інформації.

Для участі в школі необхідно зареєструватися за наступним посиланням goo.gl/NxmYQR

Запис в школу відкрито до 31 жовтня 2019 року.
Відібрані учасники отримають підтвердження участі електронною поштою до 01 листопада 2019 року.

Запрошуємо школярів 10-11 класів, які цікавляться політикою, суспільним розвитком та вирішенням конфліктів, готових вивчати та розглядати сучасні стани суспільства, прогнозувати майбутні зміни, ефективно вирішувати суспільні конфлікти та протиріччя.

Учасників школи очікують 6 воркшопів на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського, які відбудуться в кабінеті 503 7 корпусу з 10.00 до 12.30.
Воркшоп 1: Зоряне небо соціології. Соціологічний квест (02 листопада 2019 року) Воркшоп 2: Соціальні мережі : соціологічний вимір (16 листопада 2019 року)
Воркшоп 3: Як не потрапити на “гачок” масових маніпуляцій (14 грудня 2019 року) Воркшоп 4: Як вести перемовини і діалог (конфлікти, діалог, медіація, роль індивіда) (29 лютого 2020 року)
Воркшоп 5: Як стати агентом змін: особистий і суспільний вимір (14 березня 2020 року)
Воркшоп 6: Сучасний лідер: хто це ? Заключне заняття (11 квітня 2020 року) (окрема тематика воркшопів може змінюватися – про що буде оперативне інформування)

Ми також розглядаємо можливість тісної співпраці з навчальними закладами та майбутніми абітурієнтами у напрямку соціологічної освіти.
Додаткова інформація за телефонами: +38 (044) 204 85 26, 204-94-03