Цікавий захід від дружньої КШЕ
Kyiv School of Economics запрошує учнів приєднатися до літньої школи в “Data-driven Publishing: Reproducible Research using R, Quarto та Github
Час: з 10 по 17 червня
Місце: м. Київ
Інструктор – доктор Артур Смолл, University of Virginia

Всім аналітикам потрібно презентувати свої результати в різних форматах: статті, слайд-деки, веб-сайти тощо. Традиційні робочі процеси для створення та публікації документів значною мірою покладаються на ручні робочі процеси, наприклад, копіювання та вставлення. Традиційні робочі процеси погано підходять для аналітичних проектів з інтенсивним даними.
Цей курс надасть знайомство з зовсім іншим та кращим підходом до науково-технічних видань, які є кодовими та відтворюються. Робочі процеси, що відтворюються, підходять для створення та представлення результатів аналізу даних. Вони все більш незамінні для фахівців, які працюють у галузі науки про дані, та аналітичних ролей союзних даних.
📝 Хто може податися: просунуті студенти та магістри в економіці або бізнесі, соціознавства, аналізу даних, журналістики з хоч деяким-небудь впливом на кодування,
Мета курсу – допомогти студентам покращити вміння презентувати результати аналізу даних. Також будуть прийматися дослідники ранніх кар’єрних робіт.
Всі заняття будуть на місці: необхідна фізична присутність.
👉 ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ https://docs.google.com/…/1t6mXObUiKj5L4f6eRUTHPll…/edit
Про інструктора:
Доктор Артур Смолл – економіст та data science, що спеціалізується на застосунках в енергетики, довкілля, погоди та клімату Він обіймав посади факультетів у Колумбійській бізнес-школі, Колумбійській школі міжнародних та громадських відносин, Пенн-стейт коледжі наук про Землю та мінерали, а також (відвідував) Школу прикладної економіки та менеджменту Дай rsity, і працював комерційним data scientist. В даний час він працює викладачем у Школі інженерних та прикладних наук Університету Вірджинії.