Вчена рада Університет штучного інтелекту та цифровізації рекомендувала до друку 1-ший науково-практичний коментар до Закону України «Про медіацію»!!!! У вільному доступі про медіацію є посібники, підручники, дисертаційні дослідження тощо. Однак, науково-практичний коментар виходить вперше.
Зміцнення законності та правопорядку в суспільстві багато в чому залежать від функціональної ролі науково-практичних коментарів як особливих доктринальних актів.

Тому, з великою радістью пишу ці слова подяки нашому авторському колективу, а особливо Олександра Кармаза, яка у такий складний час працює над удосконаленням правової системи нашого суспільства та виступила головним ініціатором 1-шого коментаря до Закону України «Про медіацію».
На мою думку цінними результати доробку є, в тому числі, те, що в коментарі опрацьовані пропозиції по удосклналеннню законодавства. Коментар є міждисциплінарним, ввібрав у себе юриспруденцію, конфліктологію, психологію. Представлені та описані техніки і методики ведення переговорів – добавляють його практичну цінність.
Хочеться вірити, що такими працями ми забезпечуємо ефективне функціонування національної правової системи🙏. Науково-практичний коментар вже відданий до друку💛💙☀️.