Aside Archives

💫Чергове засідання кафедрального гуртка “Клуб глобальної соціології та політології” пройшло в змішаному форматі: в затишній і гостинній кафедральній аудиторії зібрались найзавзятіші гуртківці-першокурсники, а до Зуму приєдналась наша шановна гостя Ірина Мацко-Демиденко, к. соц.наук, наукова співробітниця відділу соціології культури та масової комунікації Інституту соціології НАНУ та інші учасниці/ки гуртка.
💫Актуальна і цікава тема: “Повсякденність студентської молоді в умовах війни: нові виклики”, спричинила резонансну і плідну дискусію. Говорили про трансформацію рутинних практик, зміну мотивації до навчання, посилення національної самосвідомості молоді та багато інших важливих процесів, помітних для допитливих і пильних очей соціологів.
💫З задоволенням чекаємо на наступну зустріч!❤️

Дорогі київські політехніки!
У цей день ми вшановуємо людей, які нині виконують найважливішу місію в нашій країні: захищають нашу землю, забезпечуючи нам можливість жити, працювати, говорити рідною мовою, виховувати дітей. Без їхньої безмежно важкої щохвилинної роботи українці не мали б власної країни, а Київська політехніка не змогла б здійснювати свою діяльність — не проводила б пари й сесії, фестивалі й хакатони, не розробляла б дрони, системи для протезування і розмінування, не брала б участі у міжнародних конкурсах і конференціях.
Continue reading З Днем Збройних Сил України!


5 грудня відбулось засідання гуртка “Клуб глобальної соціології та політології”.
Тема: “Повсякденність студентської молоді в умовах війни: нові виклики”.
Лекція-бесіда Ірини Мацко-Демиденко, к. соц.наук, наукової співробітниці відділу соціології культури та масової комунікації Інституту соціології НАН України.


1 грудня 2023 року відбулася лекція Квінна Слободяна – професора історії в коледжі Велслі (США) на тему «Розколотий капіталізм».
Квінн Слободян є співдиректором проекту “Історія та політична економія”. Автор книги “Глобалісти: Кінець імперії та народження неолібералізму (Гарвард, 2018). Професор історії у Велслі-коледжі. Його остання книга – “Капіталізм, що розвалюється: Ринкові радикали і мрія про світ без демократії (Metropolitan Books, 2023).