Masters Degree

Академічна мобільність магістрів

Нормативні документи

Положення про академічну мобільність у КПІ ім. Ігоря Сікорського Завантажити
Положення про програми подвійного диплому в КПІ ім. Ігоря Сікорського Завантажити
Положення про порядок конкурсного відбору кандидатів за проектами кредитної мобільності у рамках програми Еразмус+ КА107 Завантажити
Положення про порядок оформлення ІНП у зв’язку з участю в академічній мобільності Завантажити
Положення про визнання в КПІ ім. Ігоря Сікорського результатів попереднього навчання Завантажити
Положення про визнання в КПІ ім. Ігоря Сікорського результатів навчання, набутих у  неформальній/інформальній освіті  Завантажити

Проекти академічної мобільності кафедри соціології

Освітній проект «𝐆𝐥𝐨𝐛𝐚𝐥 𝐂𝐚𝐬𝐞 𝐒𝐭𝐮𝐝𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐥𝐥𝐞𝐧𝐠𝐞», 2023
Міжкультурна віртуальна програма. Університет прикладних наук Каринтії, Австрія, за участю університетів 24 країн світу.
URL: https://view.genial.ly/644a3e9b7813e2001206a7da?fbclid=IwAR1kanFcpCMWC6RD-QkTijGFRGqJLHn6D67x9xK6LeT_KH-fV-Et2w6PSyQ

Проект «Етика миру: бачення молоді (Ethics of Peace: Youth visions), 2023»
Проект передбачає освітню діяльність зі студентською молоддю за кількома напрямками, тісно пов’язаними з основними спеціалізаціями факультету соціології та права.
Наші студенти отримають досвід участі в транснаціональних освітніх сесіях, за допомогою яких вони оволодіють новими навичками та компетенціями з командоутворення, раціональної аргументації, критичного мислення, міжкультурної комунікації, миротворення та медіації.
У співпраці з громадськими організаціями та міжнародною студентською спільнотою зі Швеції, США, Вірменії наші студенти отримають доступ до нових методів та інструментів роботи з молоддю.
Експертиза у сфері міжкультурної комунікації, питань миру та війни, миротворчих процедур, отримана під час реалізації проекту, буде введена в основу навчальної програми з вирішення конфліктів та медіації для студентів бакалаврів та магістрів.