How Statistics Lost Their Power
The ability of statistics to accurately represent the world is declining. In its wake, a new age of big data controlled by private companies is taking over – and putting democracy in peril.
www.getpocket.com

Школа молодого соціолога, конфліктолога, медіатора КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Ми дуже цінуємо кожну людину і прагнемо допомогти старшокласникам краще зрозуміти, як орієнтуватись в сучасному гіпершвидкому, діджиталізованому світі та стати лідерами суспільного поступу в Україні. У наш час молодим людям стає все важче орієнтуватися в потоках інформації, зрозуміти актуальні суспільні процеси та прийняти відповідальне рішення про майбутню професію.

Для отримання додаткових життєвих навичок, виробленню критичного мислення та спрощення можливості вибору майбутньої професії, кафедра соціології факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського http://www.sociology.kpi.ua/presentation пропонує свою допомогу. Continue reading Школа молодого соціолога, конфліктолога, медіатора КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Шановні колеги!
Згідно з наказом ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського від 30.08.2019 р. № 1/246 у вересні 2019 року проводиться додатковий конкурсний відбір на кафедру військової підготовки.
Завантажити графік вступу

Світлина від Журнал Спільне/Commons Journal.

Журнал Спільне/Commons Journal

Вчора помер Іммануїл Валлерстайн — видатний історичний соціолог, засновник школи світ-системного аналізу. Він починав у 1950-х роках як дослідник постколоніальної Африки, а став всесвітньо відомий як теоретик структурної нерівності світової капіталістичної системи.

Нагадуємо про переклади його текстів, опубліковані в нас:
Continue reading Іммануїл Валлерстайн