За версією українського видання Forbes, Факультет соціології та права КПІ імені Ігоря Сікорського обійняв 3 місце серед найкращих факультетів України за напрямом «Соціальні науки».
Рейтинг побачив світ у квітневому номері журналу.

«Школа юного соціолога, конфліктолога, медіатора»
КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках загальноуніверситетської
«Школи майбутнього КПІшника».

1) Тренінг від магістрантки соціології Вікторії Козлової та аспирантки кафедри соціології Анни Куровської – Як стати лідером і змінювати ситуацію локально? (Вікторія є депутаткою в місцевій раді, Анна працює в одній з провідних соціологічних компаній України) (16 квітня 2021 року).
2) Тренінг від нашої колеги, народної депутатки України, кандидата політичних наук Неллі Яковлєвої та політолога, кандидата політичних наук Андрія Багінського – Як досягати цілей та займатися миробудівництвом (23 квітня 2021 року).
3) Тренінг від наших колег кандидата соціологічних наук Оксани Дутчак та кандидата філософських наук Тетяни Коломієць, дослідниць питань соціально-економічної нерівності – Чому рівність важлива для кожного? Українські випадки. Ми підтримуємо рівність і видимість. Тим паче чудова нагода – 150 років від дати народження Лесі Українки. Тож ці тренінги для тебе (14 травня 2021 року).
(тематика тренінгів може змінюватися – про що буде оперативно поінформовано)
Continue reading «Школа юного соціолога, конфліктолога, медіатора»


Проєкт колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського
Для обговорення представлено проєкт колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського на період з квітня 2021 р. по квітень 2024 р. Конференція трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться 22 квітня 2021 року у форматі відеоконференції з використанням платформи Zoom. Пропозиції до тексту колективного договору надсилайте на електрону адресу info_profkom@kpi.ua
https://profkom.kpi.ua/