📢 «День вступника. Відчуй КПІ!»
🚴 Подія літа на яку чекають, вже зовсім скоро, 29 червня, відбудеться «День вступника. Відчуй КПІ!». Отож хапай батьків і друзів й мерщій у КПІ, адже нам є, що вам показати. Ви зможете поринути в університетську атмосферу, поспілкуватись зі студентами й викладачами, дізнатись більше про обрані факультети/НН інститути, спробувати себе в різноманітних майстер-класах, пройти крутезний квест з призами, відвідати екскурсії кампусом.

Continue reading День вступника. Відчуй КПІ

🤩Скористались нагодою провести фокус групове дослідження в офлайн режимі!
Тема: «Образ реального кандидата на посаду ректора КПІ».
Студенти кафедри соціології мають широкий спектр можливостей активно та оригінально відточувати свої практичні навички з аналізу актуальних проблем суспільства на всіх його рівнях.😊


7 червня викладачі та студенти ФСП відвідали виставку пам’яті нашого випускника та аспіранта спеціальності Філософія  Ігоря Лобортаса, яка проходить в Київській картинній галереї. На виставці представлено скульптурні композиції, мала та каменерізна пластика, анімалістика й мініатюрна ювелірна скульптура. Центром уваги стала колекція прикрас різних епох роботи майстрів класичного ювелірного  Дому “Лобортас”. У межах експозиції представлені проєкти, макети, інженерні винаходи, прототипи, ескізи й начерки, що вже посіли почесне місце в історії, та нові розробки, що перебувають у процесі реалізації. Всі ці витвори мистецтва зі срібла, золота, бронзи, а також дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння не залишили нікого байдужими.
Дякуємо всім хто підтримав наш цікавий культурний захід!