Робоча зустріч представників кафедри соціології з партнерами з міжнародної організації YMCA Ukraine and YWCA-YMCA of Sweden з метою підготовки нових спільних проєктів для студентської спільноти КПІ ім. Ігоря Свкорського.


Соціологічна асоціація України та Соціологічний центр імені Н.В. Паніної оголошують конкурс «Кращий молодий соціолог року – 2024».
До участі в конкурсі запрошуються особи, які мають повну вищу освіту (диплом бакалавра, магістра або спеціаліста) і яким на 1 вересня 2024 року не виповнилося 40 років. Подання документів для участі в конкурсі здійснюється до 20 вересня 2024 року включно.
Деталі за посиланням: https://isnasu.org.ua/

Обговорення та висунення претендентів для участі у конкурсі на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського

5 квітня 2024 року відбулося чергове засідання кафедри соціології.
На порядку денному було обговорення та висунення претендентів для участі у конкурсі на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського.
За результатами обговорення надійшли пропозиції висунути від кафедри соціології кандидатури:
1. проректора з навчальної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського, к.філос.н., професора Мельниченка Анатолія Анатолійовича;
2. проректора з науково-педагогічної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського, доктора технічних наук, професора Жученка Олексія Анатолійовича;
3. проректора з адміністративної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського, доктора технічних наук, доцента Кондратюка Вадима Анатолійовича.
За результатами голосування одноголосно затвердили кандидатури Мельниченка Анатолія Анатолійовича, Жученка Олексія Анатолійовича та Кондратюка Вадима Анатолійовича претендентами для участі у конкурсі на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського.

03 квітня 2024 року відбувся науково-методичний семінар на тему: “Підготовка дисертаційного дослідження: міфи та реальність” в межах навчальної дисципліни “Організація науково-інноваційної діяльності” (викладач – зав. кафедри соціології, гарант ОНП “Соціологія”, проф., д.соц.н. Федорченко-Кутуєв П.В.).
Спікерка: кандидатка соціологічних наук, наукова співробітниця відділу соціології культури та масової комунікації Інституту соціології НАН України Ірина Мацко-Демиденко.