📚
Київська політехніка: шлях до зірок
Михайло Згуровський у співпраці з видавничим домом «АртЕк» створили унікальне видання, присвячене піонерам авіа- й ракетобудування, імена яких вписано в історію Київської політехніки.
Ігор Сікорський, Сергій Корольов, Олександр Мікулін, Костянтин Калінін, Дмитро Томашевич і багато інших видатних київських політехніків присвятили своє життя авіаційним і космічним розробкам, які змінили історію людства.
Видання здійснено за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України й Українського інституту книги до 30-ї річниці Незалежності України.
Примірники книги вже відправлено до тисяч українських бібліотек.

Магістрантки кафедри соціології ФСП Стефанович Аліна та Половнікова Дарія пройшли переддипломне стажування у Центрі безпекових досліджень «СЕНСС». Під час стажування студентки поглибили знання про особливості виникнення та врегулювання конфліктів у громадах,  дізнались про досвід управлінської діяльності Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України (2016-2019) Вадима Черниша. Були розглянуті кейси щодо проведення діалогів та заходів з медіації, які впроваджувала Виконавчий директор СЕНСС Вікторія Вороніна у громадах. Студентки пройшли тренінг з оцінки потенціалу конфліктів у громадах та були долучені до аналізу ефективності тренінгів в рамках шведсько-українського проекту Академії Фольке Бернадотта “Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні”. Крім того, студентки мали змогу попрактикуватись в зборі та аналізі інформації з використанням OSINT за методикою Intelligent cycle в рамках декількох безпекових тематик, якими на разі займається «СЕНСС»