Сьогодні відбувся тренінг “Вміння сказати НІ! Як і коли це треба використовувати” в рамках нашого гуртка “Школа молодого соціолога, конфліктолога, медіатора”.


Шановні друзі в рамках нашого гуртка “Школа молодого соціолога, конфліктолога, медіатора” відбудеться 28.11 16.00-18.00 тренінг “Вміння сказати НІ! Як і коли це треба використовувати”.

🤩 Почалась робота секції: “Держава за умов війни та імперативів модернізації: від врегулювання конфліктів до медіації “❤️
Ось далеко не вичерпний список основних тем, що розглядались на секції :
🤩ПРОБЛЕМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ ГАРАНТІЙ ПРАВ МОРЯКІВ В УМОВАХ ПРАВОВОГО РЕЖИМУ ВОЄННОГО СТАНУ
🤩ІМПЕРСЬКА СУТНІСТЬ АГРЕСІЇ –
АКТУАЛЬНА ПРОБЛЕМА УКРАЇНИ
🤩ПОНЯТТЯ «ДЕЗІНФОРМАЦІЇ» ТА «ПРОПАГАНДИ»
ЯК ЗАВДАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ
🤩ВПЛИВ ВОЄННИХ КОНФЛІКТІВ НА ЗМІНИ В ДЕРЖАВІ ТА МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ
🤩POST-WAR CREATION: A STUDY OF THE DEVELOPMENT OF NATIONAL SCIENCE, TECHNOLOGY AND INNOVATION PLATFORMS

Доцент кафедри соціології – Максим Єнін, та старша викладачка кафедри інтелектуальної власності та приватного права – Ольга Головко, взяли участь в організації та проведенні секції міжнародної конференції в рамках освітнього проекту «Global Case Study Challenge». Студенти з університетів усього світу презентували свої стратегії та інноваційні рішення бізнес-проблем. Викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського в процесі модерації дискусій та оцінки студентських проектів надали професійні рекомендації щодо написання фінальних звітів.
В поточному 2023 році цей проект охопив понад 400 студентів, включно зі студентами факультету соціології і права спеціальностей «Соціологія», «Право», «Публічне управління». Детальніше про проєкт: http://surl.li/nmlmu