КПІ — незмінно перший за популярністю в Інтернеті
Рейтинг uniRank University Ranking, раніше відомий як 4ICU, позиціює себе як неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення й популярність ЗВО в інтернет-просторі.
Ранжування університетів ґрунтується на незалежних вебометричних показниках з авторитетних джерел.
КПІ останні роки посідає незмінне перше місце за популярністю в інтернет-просторі.
📋 Більше — за посиланням.

📯 Благодійний концерт Центру культури та мистецтв на підтримку ЗСУ
😉 КПІшники, не можете обрати кому донатити? Центр культури та мистецтв КПІ організовує благодійний концерт на підтримку ЗСУ, тож учасникам та організаторам дуже потрібна ваша підтримка у вигляді оплесків та донатів. Тільки українські виконавці української творчості! Ви не зможете пройти повз ярмарок зі смаколиками і точно не втримаєтеся від придбання яскравої картини для свого інтер’єру.
☝️ Програма заходу насичена:
• благодійний ярмарок з 16:00;
• виставка – продаж картин;
• виступи творчих колективів ЦКМ та запрошених гостей.
🕒 Коли: 6 квітня о 16:00
📍 Де: Центр культури та мистецтв
💭 Хочеш організувати захід або проанонсувати подію? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!


Сьогодні, на засіданні гуртка “Клуб глобальної соціології та політології”, разом зі спікеркою, к.соц.н., старшою науковою співробітницею Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України Майданік Іриною, спілкувались на тему «Основні тренди міграцій населення в Україні: сучасність, минуле та майбутнє». Багато цікавих і актуальних проблем було порушено в ході зустрічі: основні чинники міграції, гендерні аспекти міграції, розмежування понять біженець і ВПО, складнощі соціокультурної адаптації українських біженців, проблеми повернення та реінтеграції біженців в Україні.

У п’ятницю, 17 березня о 14.00, на засіданні гуртка “Клуб глобальної соціології та політології” планується зустріч з Іриною Майданік, к. соц. н., старшою науковою співробітницею Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України.
Тема зустрічі: «Основні тренди міграцій населення в Україні: сучасність, минуле та майбутнє».
Посилання Zoom:
https://us04web.zoom.us/j/75207313245?pwd=rt5GNWHsxDjV6KL2j3l2QW3n6mxrCm.1