19 квітня 2024 року відбулося чергове тренінгове заняття в межах міжнародного проєкту «Етика миру: Голос молоді» за участю організацій із трьох країн (Швеції, Вірменії та України).

🔖 18 квітня 2024 року на базі кафедри соціології факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського у дистанційному режимі відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Соціологія».
Результати за посиланням http://www.sociology.kpi.ua/olympics-2024


Головний спеціаліст із методології Kantar Ukraine Антон Пігіда провів відкриту лекцію для студентів та викладачів кафедри соціології КПІ ім. Ігоря Сікорського на тему «Обробка даних соціологічних досліджень: програмне забезпечення і можливості в сучасній практиці».
Під час інтерактивного заняття були обговорені питання сучасних професійних знань та навичок соціолога, переваг та недоліків сучасного програмного забезпечення на ринку соціологічних та маркетингових послуг, як-от, Excel, SQEL, SPSS, R.


Робоча зустріч представників кафедри соціології з партнерами з міжнародної організації YMCA Ukraine and YWCA-YMCA of Sweden з метою підготовки нових спільних проєктів для студентської спільноти КПІ ім. Ігоря Свкорського.