Зі святом Великодня!

Дорогі київські політехніки!

Сьогодні православні й греко-католики в усьому світі святкують Великдень.

Для українців в останні три весни світлий Великодній день набув величезного символічного значення. Як ніколи українцям важливо відзначати перемогу весни над зимою, світла над темрявою, життя над смертю. Незалежно від віросповідання, це свято дарує людям надію на відродження та перемогу — надію, якої всі так чекають і потребують.

Великдень нагадує нам про традиції, які багато століть є частиною нашої національної та культурної ідентичності. Традиції, що їх так важливо берегти, плекати й передавати, особливо у час, коли цю ідентичність ворог жорстоко намагається знищити щодня.

Це свято, яке нагадує нам про важливість єднання — з рідними й близькими, зі своєю країною. Нагадує, що доброта і сміливість, відстоювання своєї правди завжди винагороджуються. Нагадує про те, що бути на стороні світла — це активна щоденна дія.

Згадаймо цього дня тих, хто виборює для нас мир і світло найвищою ціною. Вісімдесят вісім київських політехніків загинули від початку Революції Гідності, з них сімдесят чотири — під час гарячої фази війни. Честь і вічна пам’ять нашим Героям.

Дякуємо тим, хто боронить нашу землю сьогодні. Без них ми не мали б цього Великодня.

Бажаємо вам, дорогі політехніки, триматися своєї віри в перемогу й невтомно робити свою справу, щоб одного дня всі українські родини змогли відсвяткувати свято Великодня вдома — у мирній, непереможній країні. Щасти нам на цьому шляху до справедливого миру, світла і добра!

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський