Шановні школярі та їх батьки !
Запрошуємо скористатись унікальною можливістю.

У наш час молодим людям стає все важче орієнтуватися в потоках інформації, зрозуміти актуальні суспільні процеси та прийняти відповідальне рішення про майбутню професію. Для отримання додаткових життєвих навичок, виробленню критичного мислення та спрощення можливості вибору майбутньої професії, кафедра соціології факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського http://www.sociology.kpi.ua/presentation пропонує свою допомогу. Для цього буде організована Школа молодого соціолога, конфліктолога, медіатора КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Ми дуже цінуємо кожну людину і прагнемо допомогти старшокласникам краще зрозуміти, як орієнтуватись в сучасному медіасвіті та стати лідерами нових суспільних перетворень в Україні.

Тренерами школи є викладачі кафедри соціології  КПІ імені Ігоря Сікорського, провідні українські аналітики суспільних процесів та трансформацій, політичні експерти, спеціалісти у галузі аналізу та обробки даних, вирішення конфліктів та медіації. Це унікальна можливість відчути атмосферу навчання в одному із найстаріших університетів України, познайомиться з цікавими людьми, отримати ключові навички з аналізу та критичного осмислення інформації.

Для участі в школі необхідно зареєструватися за наступним посиланням  goo.gl/NxmYQR

Запис в школу відкрито до 13 березня 2019 року. Відібрані учасники отримають підтвердження участі електронною поштою до 15 березня 2019 року.

Запрошуємо школярів 10-11 класів, які цікавляться політикою, суспільним розвитком та вирішенням конфліктів, готових вивчати та розглядати сучасні стани суспільства, прогнозувати майбутні зміни, ефективно вирішувати суспільні конфлікти та протиріччя. Учасників школи очікують 4 воркшопа на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського, які відбудуться в 7 корпусі з 10.00 до 12.30.

Воркшоп 1: Як розуміти сучасні Мас-медіа? (16 березня 2019 року)
Воркшоп 2: Що робити з соціальними мережами? (30 березня 2019 року)
Воркшоп 3: Що робити з конфліктами у суспільстві і приватному житті? (конфлікти, діалог, медіація, роль індивіда в суспільстві) (13 квітня 2019 року)
Воркшоп 4: Чи можна створити ідеальне суспільство ? (11 травня 2019 року)

Ми також розглядаємо можливість тісної співпраці з навчальними закладами та майбутніми абітурієнтами у напрямку соціологічної освіти.

Додаткова інформація за телефонами: +38 (044) 204 85 26, 204-94-03