Kyiv School of Economics
📣
За дослідженням, яке ми презентуємо на зустрічі Соціологія показала. Життєві навички та стійкість українських підлітків, 21% підлітків в Україні говорять про низький рівень батьківської турботи. В таких родинах батьки мають холодніші стосунки з дітьми та менше зважають на їх потреби. Це, у свою чергу, впливає на особисті успіхи тінейджерів у ширшому соціумі – школі.

Більш детально про те, яким є сучасний підліток, як на його адаптацію у суспільстві, а також стійкість до криз впливають батьки та школа поговоримо 28 жовтня.
📌 Увага! Участь у заході можлива за наявності сертифікату про вакцинацію чи негативного ПЛР-тесту (за 72 години).
Наш спікер – Андрій Дрига, керівник програм Центру сталого миру та демократичного розвитку (SeeD) в Україні. Центр відомий в Україні та за її межами дослідженнями Індексу соціальної згуртованості та примирення (SCORE).
Серед проєктів Центру – загальнонаціональне дослідження соціальної згуртованості та стійкості учнів старших класів з фокусом на школи східних областей та потенційний вплив конфлікту.
🎯 Реєстрація: https://kse.ua/ua/events/?eid=8794
Зустріч модерує керівник Напрямку соціологічних досліджень KSE Тимофій Брік. Обов’язково залишимо час для Q&A, тому вже готуйте або залишайте у коментарях під цією публікацією свої запитання✍️.
А також діліться публікацією, аби ваші знайомі, які цікавляться темою, приєднувалися до участі у заході.
📆 Дата: 28 жовтня
🕖 Початок заходу: 19.00
Місце: Kyiv School of Economics (вул. М. Шпака, 3). Передбачається також онлайн-трансляція у Facebook на сторінці KSE.