Шановний друже,

запрошуємо тебе до вступу на бюджет на магістра соціальної роботи та магістра і спеціаліста соціології на факультет соціології і права Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Ми – столичний університет, №1 в Україні згідно рейтингу університетів 2014-го року «Топ-200 Україна».

Кафедра соціології активно оновлюється відповідно до вимог часу: наші випускники отримують конкурентоздатну та затребувану на сучасному ринку праці спеціальність.

Наші випускники можуть працювати на таких посадах: соціальний працівник, соціальний аудитор, соціальний інспектор, соціолог-дослідник, викладач, науковий співробітник.

У нас для тебе є бюджетні місця на спеціальностях «СОЦІОЛОГІЯ» / «СОЦІАЛЬНА РОБОТА», додаткові освітні можливості, зокрема участь у безкоштовних наукових конференціях та літніх школах, чудовий університетський кампус в центрі Києва із освітньою та спортивною інфраструктурою, басейном і тенісними кортами, великий парк та гуртожитки. Ґрунтовні знання з соціології, плідно проведений час та печиво гарантуємо;-)

Подробиці – http://www.sociology.kpi.ua/inform_2

Є питання? Запитай нас на Фейсбуці – https://www.facebook.com/sociologykpi.ua

Обирай лідера, Київську Політехніку, обирай – успішне майбутнє!

https://www.youtube.com/watch?v=ZQedFw564CA&featu

З повагою,

колектив кафедри соціології НТУУ “КПІ”.