Світлина від Kyiv Polytechnic Institute Sociology Department.
4 жовтня 2016 року о 15-00 в залі Вченої ради НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” відбудеться лекція всесвітньо відомого професора Еріка Райнерта на тему: “СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ДЛЯ УКРАЇНИ ПІД ЧАС ЗМІНИ ЕКОНОМІЧНИХ ІДЕОЛОГІЙ”.
Мова лекції – англійська.
Ерік Райнерт (нар. 15 лютого 1949, Осло) — норвезький економіст, який займається економікою розвитку і економічної історією. Належить до етатистської школи політичної економії («економічного націоналізму»).
У 2007 році опублікував працю «Як багаті країни забагатіли… і чому бідні країни лишаються бідними» , яка стала бестселером.
У 2008 році Райнерт отримав щорічну премію Мюрдаль (Gunnar Myrdal Prize, названа на честь Гуннара Мюрдаля) за найкращу монографію в еволюційній політичній економії.