📢 Запрошуємо на відкриту лекцію «Історія КПІ: від мамонтів до вчора»
Стартує серія лекцій з історії КПІ в різні періоди його існування. Ви дізнаєтеся, хто, коли й з якою метою створив КПІ, чи справді Менделєєв приймав випускний іспит, чи був Сікорський найкращим авіатором в університеті, коли КПІ найбільше розбудовувався, які столичні університети утворилися з факультетів та інститутів Київської політехніки. І ще багато цікавих аспектів про життя студентства й викладацького складу за часів Російської імперії, СРСР і незалежної України.
👨‍🏫 Лекцію читатиме Сергій Чолій — кандидат історичних наук, доцент кафедри історії ФСП.
⏰ Коли: 29 вересня о 16:00
📌 Де: ЦКС (вул. Борщагівська, 144 А, 2-й поверх, будівля між 20-м і 19-м гуртожитками, вхід з боку трамвайної лінії) або пряма трансляція на YouTube.
📌 У разі оголошення повітряної тривоги прямуємо до найближчого укриття!
💭 Якщо є запитання, пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами.