Долучайтесь до публічної лекції американського історика Нормана М. “Геноцид і війна в Україні” Наймарк. Він – Роберт і Флоренс МакДоннелл, професор східноєвропейських досліджень в Стенфордському університеті, а також старший співробітник Інституту Гувера Норман пише про сучасну східноєвропейську історію, геноцид та етнічні чистки в регіоні. Він один з найшанованіших наших експертів радянської епохи. Він є членом редакційних рад низки професійних журналів, серед яких The American Historical Review та The Journal of Cont Одне з найвідоміших досліджень Нормана – “Росіяни в Німеччині”. Він написав у есе 2017 року, що геноцид часто пов’язаний з війною, дегуманізацією та/або економічним обуренням.
3 травня о 19:00.
Kyiv School of Economics.