«Київському політехніку» — 96 років! Але він завжди свій у колі студентів!
Газета «Київський політехнік» заснована 1927 року. І з тієї пори впродовж усієї своєї історії вона була і залишається літописцем подій, що відбуваються в стінах КПІ, а отже – і в історії країни.
КПІ завжди був провідним вищим навчальним закладом України, і все, що відбувалося в країні, неодмінно позначалося на діяльності вишу.
На шпальтах видання можна прочитати про навчальний процес, про видатних київських політехніків, які творили українську науку і техніку, про знаних у світі викладачів та науковців КПІ, що розвивали знамениті наукові школи. І про студентів, які навчалися на найкращих наукових прикладах, досягали високих результатів у наукових, технологічних, математичних, фізичних, хімічних, інженерних змаганнях.
Студенти продовжують творити історію науки і техніки КПІ, а отже, стають героями публікацій «Київського політехніка».