Olympics

5-7 квітня 2017 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Соціологія”.

ЛИСТ ЗАПРОШЕННЯ

ПРОГРАМА ОЛІМПІАДИ

5 квітня 2017 року у залі Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Соціологія”.

Лекція Якубіна О.Л., к. політ. н., cт. викладач кафедри соціології КПІ ім. Ігоря Сікорського в межах ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціологія», що проходила 5-7 квітня 2017 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського
Тема: «Чи потрібен нам філософ / соціолог / просто технократ на троні? або як вижити у світі ТехноНауки»

Фотозвіт з ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Соціологія”, що відбулася 5-7 квітня 2017 року.
DSC_0356 DSC_0375 DSC_0396 DSC_0410 DSC_0440DSC_0537DSC_0476 DSC_0492  DSC_0542 DSC_0601DSC_0418 DSC_0608 DSC_0613 DSC_0627 DSC_0645 DSC_0650 DSC_0657

Результат ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Соціологія”

ПІБ Тест Програма Сума ВНЗ
1 Кириченко Роман Олександрович 38 43 81 Київський національний університет імені Тараса Шевченка
2 Дикань Богдан Олександрович 31 45.5 76.5 Харківський національний університет імені  В.Н.Каразіна
3 Приходько Тетяна Олександрівна 35 41 76 Львівський національний університет імені  Івана Франка
4 Калюжна Катерина Вікторівна 43 28.5 71.5 Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут  імені Ігоря Сікорського»
5 Кузнецова Марія Василівна 33 37 70 Дніпропетровський  національний університет імені Олеся Гончара
6 Крашевська Євгенія Валентинівна 31 36 67 Запорізький національний університет
7 Куровська Анна Валентинівна 46 19 65 Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут  імені Ігоря Сікорського»
8 Катруха Євгеній Вадимович 31 33.5 64.5 Харківський національний університет імені  В.Н.Каразіна
9 Бадік Максим Сергійович 25 39 64 Львівський національний університет імені  Івана Франка
10 Крижанівська Вікторія Ігорівна 31 31 62 Харківський національний університет імені  В.Н.Каразіна
11 Заєць Тетяна Павлівна 34 26 60 Київський національний університет імені Тараса Шевченка
12 Гацко Валентин В’ячеславович 43 15 58 Київський національний університет імені Тараса Шевченка
13 Миславець Олена Вікторівна 24 32 56 Дніпропетровський  національний університет імені Олеся Гончара
14 Вороненко Анастасія Дмитрівна 26 27 53 Харківський гуманітарний університет  «Народна українська академія»
15 Ейсмонт Катерина Олександрівна 24 26 50 Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
16 Колесник Дарія Валеріївна 29 19.5 48.5 Одеський національний університет імені І.І. Мечникова
17 Лампека Юлія Русланівна 23 25.5 48.5 ДВНЗ «Ужгородський національний університет»
18 Петрів Ольга Ярославівна 20 28 48 Чернігівський національний педагогічний університет ім.Т.Г.Шевченка
19 Рекута Владислава Анатоліївна 23 25 48 Одеський національний університет імені І.І. Мечникова
20 Риморєва Тетяна Сергіївна 25 23 48 Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
21 Єровенко Анна Миколаївна 23 24 47 Національний авіаційний університет
22 Осадчук Христина Сергіївна 20 27 47 Національний університет «Львівська політехніка»
23 Людовик Олександра Євгеніївна 24 22 46 Національний університет  «Одеська юридична академія»
24 Ашихіна Анна Сергіївна 22 23 45 Запорізький національний університет
25 Дземба Тетяна Дмитрівна 19 26 45 Національний університет  «Одеська юридична академія»
26 Шоломко Анастасія Вадимівна 21 24 45 Запорізький національний університет
27 Макаренко  Катерина Михайлівна 17 27 44 Харківський гуманітарний університет  «Народна українська академія»
28 Роспотнюк Андрій Віталійович 28 16 44 Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут  імені Ігоря Сікорського»
29 Коробова Дар’я Юріївна 20 22 42 Чорноморський  національний  університет імені Петра Могили
30 Ладаняк Ліда Ярославівна 21 21 42 ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»
31 Майхват Дар’я Олександрівна 20 22 42 Дніпровський державний технічний університет
32 Мишок Романа Романівна 26 16 42 Національний університет «Львівська політехніка»
33 Коваленко Ірина Ігорівна 23 18.5 41.5 ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»
34 Болонська Ірина Ігорівна 23 18 41 Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
35 Заєць Олена Миколаївна 23 18 41 Національний університет  «Одеська юридична академія»
36 Шилова Дар’я Сергіївна 26 15 41 Національний  педагогічний університет  імені М.П. Драгоманова
37 Крижанівська Ірина Анатоліївна 20 20.5 40.5 Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
38 Тринчук Лілія Дмитрівна 21 19.5 40.5 ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»
39 Бевський Сергій Олегович 24 15.5 39.5 ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»
40 Мартовицька  Дар’я Миколаївна 22 17 39 Луганський національний університет  імені Тараса Шевченка
41 Ярич Анастасія Романівна 23 15 38 Чорноморський  національний   університет імені Петра Могили
42 Дубчак Марина Едуардівна 18 18 36 Одеська національна академія зв’язку ім.О.С. Попова
43 Макарова Анастасія Ігорівна 16 20 36 ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»
44 Мандзюк Мирослава Василівна 19 17 36 ДВНЗ «Ужгородський національний університет»
45 Музичук Катерина Олександрівна 21 15 36 Національний авіаційний університет
46 Чернявська Юлія Віталіївна 21 14 35 Дніпровський державний технічний університет
47 Борискова Єлизавета Євгеніївна 18 14 32 Одеська національна академія зв’язку ім.О.С. Попова
48 Осовик Діана Михайлівна 28 0 28 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
49 Потапова Дар’я Володимирівна 28 0 28 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
50 Божко Євгеній Вікторович 15 11 26 Луганський національний університет  імені Тараса Шевченка
51 Білик Анастасія Іванівна 17 8 25 Чорноморський  національний університет імені Петра Могили
52 Брун Володимир Олегович 0 0 0 Одеський національний морський університет
53 Колесник Дар’я Олегівна 0 0 0 Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського»
54 Мацьків Мар’яна Володимирівна 0 0 0 Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського»
55 Муріч Світлана Сергіївна 0 0 0 Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького
56 Радківський Микола Віталійович 0 0 0 Одеський національний морський університет
57 Українець Катерина Василівна 0 0 0 Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського»
58 Швець Олександр Русланович 0 0 0 Одеський національний морський університет