29 березня 2024 року розпочинається курс тренінгових занять в межах міжнародного проекту «Етика миру: Голос молоді» за участю організацій із трьох країн (Швеції, Вірменії та України).
Молоді дослідники нашої кафедри: аспірантки (Казьмірова О.М., Мельник Л.І.) та студентки (Водонос В., Романовська Б.), разом з досвідченими викладачами (Коржов Г.О., Баханов О.Ю.) будуть проводити тренінги для бажаючих студентів з миробудівництва, врегулювання конфліктів і критичного мислення та аналізувати ставлення молоді до вирішення поставлених життям перед нами питань стосовно війни та миру, а також майбутнього молоді у післявоєнний час.
Запрошуємо студентів реєструватись (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScsOd2T5oH4tevqC66-3OMEAQFl8qOZLANpLsmRPF3xQzJ8Xw/viewform) на курс.
В рамках тренінгового курсу буде проведено 4 зустрічі в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Тренінги будуть відбуватися у 506 аудиторії 7 корпусу щоп’ятниці 29 березня, 5, 12 та 19 квітня. Учасники отримають електронні сертифікати. Для участі у тренінгу необхідно пройти соціологічне опитування (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNME42j0pzRxqg4QGdY0WYoSj4NHsi-6wZnA8-Pdh94TYTlw/viewform).
Поспішайте реєструватись! Кількість місць обмежена.